7000 TL Maaş İle Kamu Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere iç denetçi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.01.2021, 00:17 09.01.2021, 11:35
7000 TL Maaş İle Kamu Personeli Alımı

7000 TL Maaş İle Kamu Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere iç denetçi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi alımı ilanı başvuru tarihi 25 Ocak 2021 tarihinde başlayacak ve 11 Şubat 2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet sitesi adresi üzerinde bulunmakta olan Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından (elektronik ortamda) yapılacaktır.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı denetçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)