70 KPSS Puanı İle Memur Alımı

Belediye bünyesine devlet memuru alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Kırklareli Büyükmandıra belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere Memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.05.2021, 10:44 06.05.2021, 09:50
70 KPSS Puanı İle Memur Alımı

70 KPSS Puanı İle Memur Alımı

Belediye bünyesine devlet memuru alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Kırklareli Büyükmandıra belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere Memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırklareli Büyükmandıra belediyesi Memur alımı ilanı başvuru tarihi 24.05.2021 tarihinde başlayacak ve 28.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak için bilgi@buyukmandira.bel.tr internet adresine online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Hatip Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:78 Büyükmandıra/Babaeski/Kırklareli

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 Büyükmandıra belediyesi - ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Büyükmandıra belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)