7 Şehre KPSS'siz Bay Bayan Yurt Yönetimi Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre 7 şehirde KPSS şartsız Yurt Yönetimi Memuru alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup tüm detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 16.09.2019, 15:20 16.09.2019, 18:22
7 Şehre KPSS'siz Bay Bayan Yurt Yönetimi Memuru Alımı

İŞKUR tarafından yayımlanan açık iş ilanlarında 7 şehirde istihdam edilmek üzere öğrenci yurtlarında ( Yurt Yönetimi Memuru ) alımı KPSS'siz yapılacağı ilan edilmiş olup başvurular başlamıştır. İlgili adayların başvuruları 21 Eylül 2019 tarihine kadar devam etmekte olup başvuru genel şartları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YURT MEMUR ALIMI ŞEHİRLERİ

Yurt Yönetim Memuru alımı için İŞKUR üzerinden ilan edilen şehirler; İstanbul, Isparta, Erzurum, Giresun, Burdur, Kırşehir ve Aydın olmak üzere 7 şehirdeki öğrenci yurtlarında istihdam edileceklerdir.

İLANLARA BAŞVURU ŞEKLİ

Aşağıda verilen ilanlara Türkiye İş Kurumu İl ve İlçe Müdürlükleri üzerinden şahsen veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden aşağıda verilen linkler üzerinden online olarak yapılmaktadır.

AYDIN KIZ YURDU TÜFENKCİ KONAKLAMA BAŞVURULARI

Lisans mezunu olması, Ön muhasebe bilgisi iyi derecede olan, insan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, bakımlı ve diksiyonu düzgün, bilgisayarı iyi kullanabilen, prensip sahibi, en az 3 yıllık iş tecrübesi bulunanlar, 30 ile 40 yaş aralığında bayan aday olması, sürücü belgesine sahip araç kullanıyor olması adaylar arasından alımlar yapılacaktır.

Başvuru için tıklayın.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELER

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmayan, erkek öğrenci yurtlarında alınacaklar erkek, muhasebe programını iyi şekilde kullanabilenler arasından (UMAR) erkek öğrenci yurdunda istihdam edileceklerdir.

Başvuru için tıklayınız.

Diğer 5 şehirdeki yurt yönetim memuru alımı için güncel iş ilanlarında yayımlanmış olan ilanlara ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)