68 Sözleşmeli Personel alımı 2 Kasım 2018 Tarihinde Bitiyor

Devlet Personel Başkanlığı Tarafından Yayınlanan ilana göre 68 Sözleşmeli personel istihdam edilecek olup başvurular 2 kasım 2018 tarihinde sona erecektir. Mezuniyet ve başvuru şartları ise

68 Sözleşmeli Personel alımı 2 Kasım 2018 Tarihinde Bitiyor

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Çocuk gelişimci 1 kişi, Fizyoterapist 2 kişi, Diyetisyen 1 kişi, Psikolog 1 kişi, Hemşire 52 kişi ve Sağlık teknikeri 11 kişi toplamda 68 kişi Kamu Personeli olarak alınacak olup adayların: Her ünvan için aşağıdaki linkte sunduğumuz ortaöğretim ve üniversitelerin 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerinden mezun olması ve aranan diğer şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Sözleşmeli Kamu Personeli alımında adaylarda aranan genel şartlar: 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,  nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak, başvuru yapılacak unvan için aranılan nitelikler bölümündeki şartları taşıyor olmak şartları vardır.

Adaylar son başvuru tarihi olan 2 Kasım 2018 tarihine kadar: kimlik belgesi fotokopisi, diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,  lisans mezunları için 2018 yılına ait KPSSP3 puanını gösterir belge, önlisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanını gösteren belge ve ortaöğretim mezunları için 2016 yılı KPSSP94 puanını gösteren belge ve 1 adet fotoğraf  ile Trakya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır. Başvurular için beyan formu doldurulacağından posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Son başvuru tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde kazanan adayların listesi üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak olup adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır. Adaylar belirtilen ünvanlardan yanlızca birine başvuru yapabilir.

Sözleşmeli 68 personel alımı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 16:27
YORUM EKLE