66 Şehirde Devlet Kurumuna Şoför Alımı Yapılacak

şoför alımı yapılabilmesi için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Gelir İdaresi Başkanlığı GİB kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 280 şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.02.2021, 10:38 22.02.2021, 00:41
66 Şehirde Devlet Kurumuna Şoför Alımı Yapılacak

66 Şehirde Devlet Kurumuna Şoför Alımı Yapılacak

şoför alımı yapılabilmesi için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Gelir İdaresi Başkanlığı GİB kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 280 şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

GİB Şoför Alımı ilanı son başvuru tarihi 24.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 70 Puan şartı bulunakta

35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. 1 Ocak 1986 tarih ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://sinav.gib.gov.tr/sinav_server/index.html link üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - GİB personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - GİB personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - GİB personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - GİB personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - GİB personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - GİB personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - GİB personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - GİB personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - GİB personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - GİB personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. GİB personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. GİB personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. GİB personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. GİB personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. GİB personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. GİB personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Bir garip hikaye 1 hafta önce
Ya arkadaş bu nedir hep yaş şartı 65 yaşında emekli etmeyi biliyorsunuz emeklisi geleni emekli etmiyorsunuz işen girmek isteyen vatandaş alım yapılmasını beklemekten yaşı geçiyor