657 4/B En Az lise Mezunu 19 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Resmi Gazetede bugün yayınlanan iş ilanı ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesine sağlık teknikeri ve Gemi Adamı alınacak. Alınacak sözleşmeli personeller için alım şartları haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 13.06.2019, 10:21 13.06.2019, 13:27
657 4/B En Az lise Mezunu 19 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi tarafından yapılan resmi ilan ile üniversitenin Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi ve Su ürünleri fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 1 gemi adamı kamu personeli alımı, Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 18 kişi en az lise mezunu hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı yapılacak.

Diş Hekimliği Fakültesi bünyesine 18 kişi 657 4/b li kamu personel alımı için dağılım ve şartlar söyledir.

8 kişi sağlık teknikeri alımında adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

2 kişi Sağlık Teknikeri kamu alımında adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

5 kişi Sağlık Teknikeri sözleşmeli alımda adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

3 kişi Hemşire sağlıkçı alımında adayların 2018 yılı KPSSP94 puanına sahip olması ve sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olması gerekmektedir.

Bu sağlık personeli alım ilanına başvurmak için adayların 13 Haziran 2019 ile 27 Haziran 2019 tarihleri arasında ilanda belirtilen belgelerle birlikte personel daire başkanlığına bizzat elden başvuru yapmaları gerekmektedir.

1 Kişi 657 4/B li Gemi Adamı (Kaptan) ünvanlı kamu alımında adayların en az lise mezunu olması, başvuru tarihi itibariyle kırk yaşını aşamamış olması ve aşağıda verilen link ile belirtilen tüm şartları taşıyanların 13 Haziran 2019 ile 27 Haziran 2019 tarihleri arasında personel daire başkanlığına bizzat elden yapmaları gerekmektedir.

Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi sağlık personeli alımı ve gemi adamı alımı ilanlarını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Figen 2 yıl önce
Allah aşkına öyle Zor şartlarla personelmi alınır 2 oğlumda aradığınız epersoneller büyük oğlum hemşire bölümü mezunu 20 yaşında işsiz 2 yıldır kendi mesleğinde iş vermediler küçük oğlum daha yeni mezun oldu denizcilik bölümü kaptanlık ve güverte mezunu diplomasi temmuzun 24 de verilecek yeter gençlerimize yardımcı olun bu ilanlara istediğiniz evraklarla içlerini karartınız geleceğe umutsuz bakıyorlar
Inci 2 yıl önce
Bende anne olarak gençlerimiz bu göz göre göre yapılan torpiller yüzünden gelecek korkusu yaşıyor neslimizin psikolojik bozukluklar yaşamasına maruz birakıyorlar