6000 Lira Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

Devlet kurumları birimlerine memur alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan personel alımı ilanlarında Enerji Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 04.11.2020, 09:42 06.11.2020, 11:10
6000 Lira Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

6000 Lira Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

Devlet kurumları birimlerine memur alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan personel alımı ilanlarında Enerji Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Enerji Bakanlığı Bilişim Personeli alımı ilanlarına son başvuru tarihi 6.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuracak olan adayların istenilmiş olan belgeler ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na posta yolu ile başvurmaları gerekmekte.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/679303/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/enerji-ve-tabii-kaynaklar-bakanligi-10-sozlesmeli-bilisim-personeli-aliyor

BAŞVURU ADRESİ

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No: 2 06520 Bahçelievler - Çankaya - ANKARA

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bakanlık sözleşmeli bilişim Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)