600 Özel Güvenlik Görevlisi Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan özel iş ilanlarında farklı şehirlere bay ve bayan özel güvenlik görevlisi 600 personeli alımı yapılmakta. Başvuruya en az ilköğretim mezunu olanlar yapabilmektedir. İşte detaylar…

Kamu Personeli Alımı 04.08.2019, 02:14
600 Özel Güvenlik Görevlisi Personeli Alımı

İŞKUR güncel iş ilanlarında silahlı ve silahsız bay ve bayan özel güvenlik personeli alımı yapılmaktadır. İstihdam edilecek toplamda 600 özel güvenlik personeli farklı şehirlerde alınacak olup başvuruya en az ilköğretim mezunları en fazla ise lisans mezunları yapabilmektedir.

Özel güvenlik görevlisi personel alımı şartı; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan silahlı silahsız olarak yapılacağı üzere ikisi de ayrı ayrı gerekmektedir. İyi iletişim kurabilen, fiziği ve diksiyonu düzgün, bay adaylar için 1,73 cm den kısa olmayan, bayan adaylar için ise 1,63 cm den kısa olmayan.35 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

Adaylar En az ilkokul mezunları arasından telefonla irtibat kurabilen personeller istihdam edileceklerdir. Başvurmak isteyen adaylar aşağıda açılan link sayfası üzerinden kendisine en yakın şartları olan ve şehir bazında yapabilir. İŞKUR hizmet merkezinden veya İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir.

600 Özel güvenlik görevlisi alımına başvuru için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
serhat seyidoğlu 2 yıl önce
Allahtan korkun Allah tan utanmazlar 35 yaşında buyük olanlar ne yapaca k emeklilik yaşı 65 eeee 35 ten büyüklé hırsızlık dolandiricılık olmadı haydut olsunmu diyor devletimiz siz anca arapları besleyin savaş çıktiğında onlar savunur Türkiyeyi hadi eyvAllah