60 KPSS Puanı Lise Mezunu Memur Alımı

Belediye başkanlığı KPSS 60 puan ile memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Köprüköy belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 7 adet V.H.K.İ memur alımı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.05.2021, 00:01 06.05.2021, 11:24
60 KPSS Puanı Lise Mezunu Memur Alımı

60 KPSS Puanı Lise Mezunu Memur Alımı

Belediye başkanlığı KPSS 60 puan ile memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Köprüköy belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 7 adet V.H.K.İ memur alımı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Köprüköy belediye başkanlığı ilanı son başvuru tarihi 24.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini be istenen belgeleri göndermeleri gerekiyor.

info@koprukoy.bel.tr

Ayrıca adaylar kuruma şahsen başvuru yapabilir.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Köprüköy lise mezunu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Köprüköy lise mezunu ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Fırat turut 4 gün önce
05436118720