60 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı

Kamu kurumu için memur alımı yapılacaktır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Yalova Termal belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Zabıta memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 22.04.2021, 13:54
60 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı

60 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı

Kamu kurumu için memur alımı yapılacaktır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Yalova Termal belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Zabıta memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yalova Termal belediyesi personel alımı ilanı başvuru tarihi 19.04.2021 tarihinde başlayacak ve 23.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işleminde bulunmak isteyen kişiler admin@termal.bel.tr mail adresine belgelerini göndererek başvuru yapabilirler veya Termal belediyesi kurumuna şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Kurum Adresi: Gökçedere Mahallesi, Yaşar Okuyan Caddesi No : 50

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Yalova Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Yalova Zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Yalova Zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Yalova Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Yalova Zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Yalova Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Yalova Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Yalova Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Yalova Zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)