60 KPSS Puanı ile 78 Memur Alımı

Devlet memuru alımı yapılabilmesi için memur alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personel alımı iş ilanları detaylarına göre Bahçelievler Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere memur alımı, zabıta memuru alımı, mühendis alımı, avukat alımı ve bilgisayar işletmeni alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 01.03.2021, 00:00 02.03.2021, 00:03
60 KPSS Puanı ile 78 Memur Alımı

60 KPSS Puanı ile 78 Memur Alımı

Devlet memuru alımı yapılabilmesi için memur alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personel alımı iş ilanları detaylarına göre Bahçelievler Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere memur alımı, zabıta memuru alımı, mühendis alımı, avukat alımı ve bilgisayar işletmeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi memur alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar basvuru@bahcelievler.bel.tr mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahçelievler başkanlığı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahçelievler başkanlığı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Cumhur 2 ay önce
İlana başvuruda bulunmak için yaş sınırı varmı ve 37 yasindayim