60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı

Öğretmenevine personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Nevşehir Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Programcısı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 04.06.2021, 00:10 05.06.2021, 12:16
60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı

60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı

Öğretmenevine personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Nevşehir Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Programcısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanı son başvuru tarihi 07.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006053969

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)