6 Şehir Yüksek Maaşlı Memur Alımı Yapılacak

Devlet memuru alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinde görevlendirilmek üzere 21 memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 08:30 25.12.2020, 10:37
6 Şehir Yüksek Maaşlı Memur Alımı Yapılacak

6 Şehir Yüksek Maaşlı Memur Alımı Yapılacak

Devlet memuru alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinde görevlendirilmek üzere 21 memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

GAİB memur alımı ilanı Son başvuru tarihi 28.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.gaib.org.tr internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

TELEFON

0 (342) 211 05 00

0 (342) 211 05 63

ADRES

Mücahitler Mah. Şehit Ertuğrul Polat Cad. No:3 Şehitkamil/Gaziantep

Resmi ilan linki aşağıdadrı

https://www.ilan.gov.tr/ilan/704075/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/guneydogu-anadolu-ihracatci-birlikleri-personel-alimi-duyurusu-

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. GAİB memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. GAİB memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. GAİB memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. GAİB memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. GAİB memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - GAİB memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - GAİB memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - GAİB memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)