6 Şehir Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Belediyeler İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile Kamu personeli 7 kişi alımı yapılmaktadır. İlköğretim, Lise ve lisans mezunu adaylar için KPSS şartsız personel alımları.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2019, 10:47
6 Şehir Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Kadıköy Belediyesi ( İstanbul ) 1 kişi B sınıfı ehliyet sahibi en az ilköğretim mezunu Şoför alımı ve en az lise mezunu 1 kişi ses ışık teknikeri / teknisyeni olarak toplam 2 kişi kamu personeli alımı yapılmaktadır. Personel alımına adayların şahsen 15 Şubat 2019 Tarihine kadar KASDAŞ kadıköye başvuru yapması gerekmektedir.

Deredolu Belediyesi ( Gümüşhane ) 1 kişi Büro İşçisi olarak istihdam edilecektir. Kamu personeli alımına yanlızca lisans mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. KPSS şartı bulunmayan belediye personel alımına adayların 9 Şubat 2019 Tarihine kadar Belediye personele şahsen başvuru yapılacaktır.

Kelkit Belediyesi ( Gümüşhane ) 1 kişi cankurtaran alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Adayların son başvuru tarihi olana 9 Şubat 2019 Tarihine kadar belediye personele şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

Büyükmandıra Belediyesi ( Kırklareli ) 1 kişi park ve bahçe temizlik işçisi alımı yapılmaktadır. Adayların personel alımı için şahsen Belediye personele 8 Şubat 2019 Tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Kazanbel Sınav ve belgelendirme ( Ankara ) 1 kişi İdari personel alımı yapılmaktadır. İdari personel alımına adayların iletişim fakültesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunu olmak ve B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Başvuruların 7 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen yapılması gerekiyor.

Derbent Belediyesi D sınıfı ehliyet sahibi 1 kişi Şoför alımı yapılmaktadır. Adayların en az ilkokul mezunu olması ve 5 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvurular 8 Şubat tarihine kadar Derbent Belediyesi personele yapılacaktır.

Deredolu Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kelkit Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Büyükmandıra Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kazanbel Sınav ve belgelendirme personel alımı metni tıklayınız.

Derbent Belediyesi ilan metni tıkayınız.

Kadıköy Belediyesi şoför metni tıklayınız ses ışık teknisyeni metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)