5428 TL Maaş İle Belediye Güncel Memur Alımı İlanları Yayınlandı

Belediye memur alımı ilanları için duyurusu gerçekleştirilmiş kamu personel bilgilerinde Kırşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek için dava takip memuru alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.09.2021, 00:00 24.09.2021, 06:45
5428 TL Maaş İle Belediye Güncel Memur Alımı İlanları Yayınlandı

KPSS şartsız memur alımı ilanları ile Kırşehir belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirecektir.

Başvuru Bilgileri Nedir?


Sosyal temizlik hizmetleri için yayınlanmış ilanın son başvuru tarihi 23.9.2021 olarak açıklandı.

Başvurular belediye başkanlığı hizmet binasına şahsen yapılacaktır.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/


Başvuru Şartları


Kırşehir iş ilanları için başvurmak isteyenlerin 20 ve 40 yaş arasında olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu memur alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin lisans mezunu ya da Adalet MYO mezunu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Sosyal tesis işletmesi için gerekli başvuru işleminde bulunmak isteyenlerin emekliliğe hak kazanmamış olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kırşehir belediyesi personel alımları için müracaat etmek isteyen vatandaşların güvenlik soruşturmalarının olumlu olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, Kırşehir ili sınırları içinde ikamet ediyor olması ve bulaşıcı bir rahatsızlıklarının bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı