50 Daimi Güvenlik Görevlisi ve Kamu İşçisi Alımı Yapılıyor  

Yeni yayımlanan ilanlara göre 50 daimi kamu işçisi ve güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. KPSS şartsız olan bu ilanların başvuru şekli ve şartları tüm detaylarıyla haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 02.07.2019, 16:25 02.07.2019, 16:30
50 Daimi Güvenlik Görevlisi ve Kamu İşçisi Alımı Yapılıyor  

Kurum dışı kamu işçisi statüsünde daimi 50 güvenlik görevlisi ve kamu işçisi alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenen şartlar arasında; en az ilkokul mezunu olmak, silahlı-silahsız güvenlik kimlik belgesine sahip olmak, TC vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, erkeler için askerlikle ilişiği bulunmamak, vardiyalı çalışmasına bir engeli olmamak, adli sicil araştırmasında olumlu sonuç almak, erkek ve kadın adaylar için yaş aralığı 22-40  arasında olmak. Erkeklerde boy şartı olarak 1.75 santimden kısa olmamak ve kadınlar için 1.65 santimden kısa olmamak istenmektedir.  

Talebe başvuracak adaylar KPSS şartı aranmaksızın 2 Temmuz 2019 tarihi ile 7 Temmuz 2019 tarihleri arasında İzmir Güzelbahçe Belediyesi Personel A.Ş’ ye başvuruda bulunabileceklerdir. İlan kılavuzunda belirtilen iletişim adres ve numaralarından daha detaylı bilgi alınabilmektedir. Ayrıca adayların İzmir Güzelbahçe sınırları içerisinde ikamet etmesi şartı da istenmektedir.  

Yayınlanan Kamu İşçisi Kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.  

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Bahar Can 1 yıl önce
Şu boy kilo işinide hiç anlamıyorum ne alaka