5 Şehirde Hastanelere 572 Personel ve Şoför Alımı

4 şehirde Hastanelerde ve Sosyal hizmetler müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere Şoför alımı ve temizlik personeli alımı olarak toplamda 572 personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 13.11.2020, 15:37 16.11.2020, 09:29
5 Şehirde Hastanelere 572 Personel ve Şoför Alımı

5 Şehirde Hastanelere 572 Personel ve Şoför Alımı

4 şehirde Hastanelerde ve Sosyal hizmetler müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere Şoför alımı ve temizlik personeli alımı olarak toplamda 572 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurular bugün gece 23:59 a kadar sürecektir.

Başvuruların İŞKUR TYP üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine kendinize ait olan şifreniz ile giriş yapınız.

Giriş işlemini başarı bir şekilde yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın yeni sekmede açın ve sol üst köşede bulunan ARA butonuna tıklayın. Açılan kısımda başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

1. Trabzon

2. Sakarya

3. Ankara

4. Kütahya

Şehirlere kadro dağılımı

1. Ankara İl Sağlık Müdürlüğü 450 kişi alınacak.

2. Sakarya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 12 kişi alınacak.

3. Kütahya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 10 kişi alınacak.

4. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü 50 kişi alınacak.

5. Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü 50 kişi alınacak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TYP 572 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TYP 572 personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Yorumlar (0)