5 Şehir Belediyesi 42 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Belediye Başkanlıkları Yayınlamış oldukları ilanlar ile Büro elemanı, Şoför gibi ünvanlarda kamu personeli alımı yapılmakta olup başvuru yapacak adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır.

Kamu Personeli Alımı 23.01.2019, 11:43 23.01.2019, 15:10
5 Şehir Belediyesi 42 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Çarşıbaşı Belediyesi ( Trabzon ) 1 kişi Temizlik işçisi alınacaktır. Bu ilana sadece bayan adaylar başvuru yapabilir. Belediye personel alımına başvurular başlamış olup başvuru yapacak adayların 25 Ocak 2019 Tarihine kadar şahsen Çarşıbaşı belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

Yapraklı Belediyesi ( Çankırı ) 1 kişi Bilgisayar Mühendisi olarak istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adaylar Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca KPSS Şartı bulunmayan kamu personeli alımı için adayların 31 Ocak 2019 Tarihine kadar Yapraklı belediyesi Yazı işleri müdürlüğüne şahsen istenen belgeler ile başvuru yapılması gerekiyor.

Kapaklı Belediyesi ( Tekirdağ ) 2 kişi çiçek yetiştirme işçisi ve 5 kişi Çöpçü olarak toplam 7 personel alımı yapılacaktır. Herhangi bir eğitim veya KPSS şartı bulunmayan personel alımına adayların 28 Ocak 2019 Tarihine kadar Kapaklı belediyesi personele şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Kocaköy Belediyesi ( Diyarbakır ) 20 kişi vasıfsız personel, 2 kişi bahçıvan, 1 kişi Şoför ve 7 kişi Büro elemanı olarak toplam 30 kişi istihdam edilecektir. Kamu personeli alımı için şoför alımında B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Büro elemanı alımına en az Lise mezunu olmak şartı vardır. Başvurular şahsen 1 Nisan 2019 Tarihine kada belediye personele yapılacaktır.

Sütçüler Belediyesi ( Isparta ) 3 kişi beden işçisi olarak alınacak olup adayların şahsen 25 Ocak 2019 Tarihine kadar Belediye personele başvuru yapması gerekiyor.

Çarşıbaşı Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Yapraklı Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kapaklı Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kocaköy Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Sütçüler Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Hülya isik 2 yıl önce
İlkokul mezunu .kimliksiz güvenlik .işi arıyorum .Ümraniye'de olursa sevinirim
İbrahim Bayırlıgil 2 yıl önce
Güvenlik ve şoförlük işi arıyorum 0544 590 1006 İstanbul Anadolu yakası