5 Belediye Başkanlığı 27 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre 5 Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında 27 kamu işçisi alımı yapacaklarını duyurdu. İlgili adaylar için başvuru şartları ve detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 23.11.2019, 00:01
5 Belediye Başkanlığı 27 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

Kamu kurum ve kuruluşların taleplerini karşılamak üzere İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 5 Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 27 kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Alımların bazıları online olarak yapılırken bazıları ise şahsen yapılacağı duyurulmuştur.

2 Belediye Başkanlığı Başvuruları ve Genel Şartları Neler:

İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler Türkiye İş Kurumu bünyesinde vatandaşın hizmetine açılan online işlem merkezinden yapılabilecek. İŞKUR online işlem merkezi yani e-Şubeye kayıt olan veya e-devlet şifresiyle giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirecek.

Siteye giriş yapıldıktan sonra iş ilanları sayfasında ilanı aramak isteyen başvuru sahipleri Azdavay Belediyesi'nin alım ilanı için 00005270275 numarasını, Mudanya Belediyesi'nin alım ilanı için 00005270830 numarasını ilan kodu bölümüne yazarak açılan sayfada başvuru yapılacağı duyuruldu.

Kadro dağılımı: Yayımlanan ilanlarda Azdavay Belediyesi ahşap mobilya imalat ustası, Mudanya Belediyesi ise oto bakım onarımcısı kadrosunda daimi işçi istihdam edilecektir.

Başvuru şartları: Yayımlanan her iki ilana da başvuru koşullarında ilköğretim mezunu olma şartı eklenmiştir. Azdavay Belediyesi alımında adayın en az 3 yıllık iş deneyimi ve Ahşap Doğrama Teknolojisi Ustalık Belgesine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca adayın en az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Mudanya Belediyesi oto bakım onarımcısı alımı için İlköğretim mezunu, Oto Motor Tamirciliği mesleğinde 5 yıl deneyimli olma ve B sınıfı ehliyete sahip olma şartları bulunmaktadır. Belediyelerin İŞKUR üzerinden duyurduğu daimi işçi alımına başvuru bugün başladı. Son başvuru tarihi haftaya 26 Kasım 2019 günü olarak belirlendi. İnternetten başvuru yapacak adaylar için bu süre gece yarısı biteceği ilan edilmiştir.

3 Belediye Başkanlığı Başvuruları ve Genel Şartları Neler:

Kadro dağılımları ise şöyle: Belediyelerce yayımlanan kurum dışı kamu işçisi ilanlarında Kayseri Belediyesi 5 garson yardımcısı, Bursa Osmangazi Belediyesi 10 temizlik çöp elemanı ve Eskişehir Mihalıççık Belediyesi de 10 beden işçisi alınacaktır.

Başvuru tarihi ve başvuru adresi: Bursa Osmangazi Belediyesi'nin işçi alımı başvurusu 25 Kasım'da başlayacak ve 29 Kasım'da son bulacak. Diğer belediyelerin başvuruları bugün başladı. 25 Kasım mesai bitimine kadar devam edeceği duyurulmuştur.

Başvuru adresi: Bursa Osmangazi için (Soğanlı Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:388-2 Osmangazi) adresinden başvurulacak. Kayseri Kocasinan Belediyesi için "Yakut Mahallesi. Fuar Kültür Parkı içi Kümeevler No:7 Kat:2 Kocasinan - Kayseri" adresinden başvurulacak. Eskişehir Mihalıççık Belediyesi için "Camikebir Mahallesi. Cumhurhuriyet Meydanı, No:40 Mihalıççık - Eskişehir" adresinden başvuru işlemleri yapılacak.

Başvuru şartları: Bursa Osmangazi ve Eskişehir Mihalıççık Belediyesi'nin herhangi özel bir şartı bulunmazken Kayseri Kocasinan Belediyesi'nin hijyen belgesine sahip olunması gerekmektedir.

Kayseri Kocasinan Belediyesi 5 geçici işçi alımı için tıklayın.

Bursa Osmangazi Belediyesi 10 daimi işçi alımı için tıklayın.

Eskişehir Mihalıççık Belediyesi 10 daimi işçi alımı için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@