4857 İş Kanuna Göre Bekçi ve Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu 4857 İş Kanuna göre Bekçi alımı ve personel alım ilanı yayımlayarak, başvurular alınmaya başlamıştır. İŞKUR bekçi ve Belediye farklı branşlarda personel alımı yapmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 18.07.2019, 16:25 18.07.2019, 20:49
4857 İş Kanuna Göre Bekçi ve Personel Alımları

İŞKUR güncel iş ilanlarıyla 4857 İş kanuna göre bekçi alımı ilanı yayımlamıştır. Bunun yanı sıra Belediye Başkanlığı farklı branşlarda personel alımı ilanını İŞKUR üzerinden yapmıştır.

Yayımlanan ilan duyurusunda Bekçi personeli alımı 3 kişi olup başvuruya en az ilkokul mezunu olması, 696 sayılı kanun hükmünde kararname esas alınan hükümler çerçevesinde mesleğin getirdiği kriterlere sahip olanların başvuruları kabul edilmektedir.

İlan ile Büro personeli sekreter alımı 1 kişi için en az lise mezunu bayan personel alımı yapılmaktadır.

Ziraat teknikeri personeli alımı 1 kişi için önlisans tarla bitkileri bölümünden mezun ayrıca bilgisayar operatörlük belgesine sahip olanlar arasından alım yapılacaktır.

Büro işçisi personeli alımı 3 kişi olarak belirlenmiş olup en az lise mezunu, bilgisayar operatörlüğü ile bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip adaylardan alınacaktır.

Arıtma tesis kaynakçısı personeli 1 kişi alımı için %40 engelli raporu olan en az lise mezunu ayrıca gerekli sertifikalara sahip olan adayların başvuruları alınıyor.

Beden işçisi personeli 5 kişi için en az ilkokul mezunu bay ve bayanlar arasından alım yapılmaktadır.

Elektrik teknikeri personeli 1 kişi için en az önlisans mezunları arasından elektrik programı bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Yukarıda alınacak tüm personeller 4857 iş kanunu sözleşmesine göre alımlar yapılacak olup asgari ücret ve diğer zaruri ücretler verilecektir. Başvurular 19 Temmuz 2019 tarihine kadar Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılmaktadır.

Adıyaman Kahta Belediyesi personel alımı detayları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
FİDAN ATAŞ 2 yıl önce
İş istiyorum yardimci olabilecek biri varmi bekci guvenlik memur vs yardımcı olun lütfen
Serkan durgun 2 yıl önce
Isariyorum
Fatih bayraktar 2 yıl önce
Is istiyorum meslegim oporotor ama ne is olursa yaparim zor durumdayim temizlikci hademe gibi isler milli egitim bakanliklarda yada bekcilik isleride olur
Zubeyde ôzdemir 2 yıl önce
Bekci alimi tum ilerede olacajmi
Uğur YAVUZ 2 yıl önce
İş arıyorum bana yardımcı olurmusunuz
Kamu yönetimi mezunuyum 2 yıl önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn