4.500 Maaşlı Toyota 200 Personel Alımı Devam Ediyor

İŞKUR personel alımları kapsamında 12 Haziran 2019 tarihli ilan ile Sakarya Toyota Otomotiv Sanayi A.Ş. bünyesine 200 kişi personel alımı devam ediyor. Alınacak personellerin taşıması gereken özellikler? Başvuru ne zaman bitiyor?

4.500 Maaşlı Toyota 200 Personel Alımı Devam Ediyor

Dünya devi otomotiv firması Toyota tarafından Sakarya da hizmet veren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. bünyesine en az lise mezunu otomotiv personelleri alımı devam ediyor. İŞKUR tarafından yapılan ilan ile açıklanan alımların İŞKUR ilan numaraları ve alınacak personellerde aranan şartlar ve diğer ayrıntılar. Haberimizde.

00005015136 İŞKUR ilan numaralı işçi alım ilanı ile yapılacak 200 işçi personel alımında çalışacak kişiler fabrikada üretim elemanı olarak çalıştırılacaklardır. Adayların meslek lisesi, teknik lise, genel lise veya yüksek okul mezunu olması, Kocaeli, Sakarya, Düzce illerinde ikamet etmeleri, 18 ile 30 yaş aralığında bulunması, vardiyalı çalışabilmesi, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya bir yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

Alınacak personellere altı aylık dönemde 3.500 TL maaş ödemesi yapılacak olup altıncı ayın sonunda net gelire ilave 1.000 TL sosyal yardım ödemesi sonrası 4.500 TL maaş ödemesi yapılacak.
Ayrıca senelik prim ödemesi, bireysel emeklilik ve özel sağlık sigortası yan hakları verilecek.

Yapılacak olan alıma başvurmak isteyen adayların 11 Temmuz 2019 tarihinde bitecek olup ilan numarası içeriğindeki telefon numaralarını arayarak ayrıntılı bilgi alabilirler veya Sakarya İŞKUR standında bulunan başvuru formlarını doldurarak doğrudan başvuru yapabilirler.

İŞKUR işçi alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
özcan benzer
özcan benzer - 2 hafta Önce

boya ustasıyım lazımmı tokat turhal

Mehmet Ağbağ
Mehmet Ağbağ - 2 hafta Önce

Gaziantepliyim iyi çalışırım işi tez vakitte öğrenirim boştayım 0538 777 4454

Atakan
Atakan - 2 hafta Önce

Yaş sınırı var hem emekli etmezler 40 yaşi hem işe almazlar haram olsun

İsmail goksu
İsmail goksu - 2 hafta Önce

32 yaş olmuyormu illa 30 altimi olamli

Bener akkuş
Bener akkuş - 2 hafta Önce

Almanyada vw werk de çalıştım CNC makinesi operatörü olarak çalıştım mesleğim CNC operatörü 10yıldan fazla calıştım