4170 Lira Ücret İle Kadrolu Memur Alımı

Kamu kurumu tarafından memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alım iş ilanında belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 Zabıta Memuru alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 30.08.2020, 13:52 31.08.2020, 13:43
4170 Lira Ücret İle Kadrolu Memur Alımı

4170 Lira Ücret İle Kadrolu Memur Alımı

Kamu kurumu tarafından memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alım iş ilanında belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 Zabıta Memuru alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru tarihi 31 Ağustos 2020 tarihinden başlayacak 04 Eylül 2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru belgeleri Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No.44 - 1 Şahinbey - Gaziantep adresine teslim etmeleri gerekiyor.

ZABITA ALIMI İÇİN ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

a.) - Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemizin internet sayfasından www.sakarya.bel.tr temin edilecektir.

b.) - Başvuran adayların Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

c.) - Başvuracak bay bayan adaylar diploma veyahut mezuniyet belgesinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopileri belediye tarafından tasdik edilebilir

d.) - Başvuracak adayların yabancı Okul Mezunları için belirtilmiş olan denklik belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

e.) - Tüm bay ve bayan adayların KPSS sonuç belgelerinin ÖSYM web sitesi üzerinden alınmış olan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı gerekmektedir.

f.) - Başvuracak olan erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

g.) - Bay ve bayan tüm adayların görevini devamlı olarak yapmasına engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

h.) - Tüm adayların sürücü belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

j.) - Tüm bay ve bayan adayların son altı ay içinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf gerekmektedir ve 1 adedi forma yapıştırılması gerekiyor.

k.) - Tüm başvuran adayların hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.) - Başvuran bütün bay bayan adayların 657 sayılı Devlet Memuru Kanunlarının 48 nci maddelerinin A bendinde belirtilmiş olan aşağıda bulunan tüm ana genel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

2.) - Başvuracak olan tüm adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

3.) - Tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

4.) - Bütün bay bayan adayların kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

5.) - Ya da affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

6.) - Tüm adayların Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

7.) - Tüm adayların zimmet almaması, rüşvet yememsi, hırsızlık yapmamış olması, dolandırıcılık suçu işlememiş olması, sahtecilik ve görevi kötüye kullanma suçlarını işlememiş olması gerekmektedir.

8.) - Başvuracak tüm bay bayan adayların Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)