4000 TL Ücret Kamuya Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

Kadrolu Şoför alımı gerçekleştirilmesi amaçı ile iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarında Aydın Koçarlı Belediyesi kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kadrolu Şoför alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 14.02.2021, 16:14
4000 TL Ücret Kamuya Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

4000 TL Ücret Kamuya Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

Kadrolu Şoför alımı gerçekleştirilmesi amaçı ile iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarında Aydın Koçarlı Belediyesi kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kadrolu Şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Koçarlı Belediyesi Kadrolu Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 16.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar Gündoğan mahallesi Çine caddesi No: 16/1 2. kat Koçarlı - Aydın

İrtibat Kişisi: Pınar SOYDAN

Telefon Bilgisi: 0 256 761 40 24 - 151

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Aydın Koçarlı Şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)