4000 TL Maaş Kamu Kurumuna Kadrolu Şoför Alımı

Kadrolu Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarında İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İZDOĞA kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kadrolu Şoför alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.02.2021, 12:08 15.02.2021, 12:15
4000 TL Maaş Kamu Kurumuna Kadrolu Şoför Alımı

4000 TL Maaş Kamu Kurumuna Kadrolu Şoför Alımı

Kadrolu Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarında İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İZDOĞA kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kadrolu Şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzdoğa kuruluşu Kadrolu Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 17.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir kuruluşu İzdoğa şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Turan an 1 hafta önce
Allah kabul etmesin torpili olan giriyor 40 yaşına girdim 40 yıldır mücadele ediyorum işe girmek için 3 çocuğum var bir yere giremedim yıkılsın dünya adaletsizlik