4000 TL Maaş 55 KPSS Puan Şoför Alımı

Memur alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanlarında Yenikent belediye başkanlığı Ortaöğretim 2021 KPSS 55 puan şartı ile 1 adet şoför alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 20.02.2021, 14:05
4000 TL Maaş 55 KPSS Puan Şoför Alımı

4000 TL Maaş 55 KPSS Puan Şoför Alımı

Memur alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanlarında Yenikent belediye başkanlığı Ortaöğretim 2021 KPSS 55 puan şartı ile 1 adet şoför alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yenikent belediyesi memur alımı ilanı son başvuru tarihi 22.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar yenikent_belediyesi_1@hotmail.com adresine veya aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yenikent Belediye Başkanlığı Yenikent / Gediz /KÜTAHYA

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Yenikent 55 puan ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yenikent 55 puan ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Yenikent 55 puan ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Yenikent 55 puan ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yenikent 55 puan ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yenikent 55 puan ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yenikent 55 puan ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yenikent 55 puan ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yenikent 55 puan ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yenikent 55 puan ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)