40 Yaş Kamu İşçi Alımı! Sayıştay 12 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanları ile Sayıştay başkanlığı hizmet birimlerine 12 sürekli kamu işçisi olarak Büro Memuru, Şoför, Çağrı Merkezi Elemanı, Sistem ve Ağ Uzmanı, Sistem Uzmanı ve yazılım mühendisi alınacak.

Kamu Personeli Alımı 08.07.2019, 09:16 19.07.2019, 22:52
40 Yaş Kamu İşçi Alımı! Sayıştay 12 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR tarafından yapılan yeni iş ilanları ile Sayıştay bünyesine en fazla 40 yaş koşullu 12 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Büro Personeli, Şoför, Çağrı Merkezi Personeli, Sistem ve ağ uzmanı, Sistem Uzmanı, Yazılım Mühendisi ünvanlarında sürekli işçi olarak istihdam edilecekler. Ayrıntılı alım şartları şu şekildedir.

Sistem Uzmanı alımı 1 kişi engelli personel alımında adayların kadın, erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,  lisans matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara,  Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları ve EKPSS puanı olması, %40 engelli olması gerekmektedir. Adayların 00005056794 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.

Yazılım Mühendisi alımı 1 kişi engelli personel alımında adayların kadın, erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,  lisans Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara,  Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları ve EKPSS puanı olması, %40 engelli olması gerekmektedir. Adayların 00005056744 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.

Çağrı Merkezi Personeli alımı 3 kişi engelli personel alımında adayların kadın, erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,  lisans mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara,  Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları ve EKPSS puanı olması, %40 engelli olması gerekmektedir. Adayların 00005056957 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.

Şoför alımı 3 kişi eski hükümlü, TMY personel alımında adayların kadın, erkek 18 ile 40 yaş aralığında bulunması,  önlisans mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara,  Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları ve KPSS93 puanı olması, B sınıfı sürücü belgesi olması ve üç yıl deneyimli olmaları gerekmektedir. Adayların 00005056963 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.

Büro Memuru alımı 3 kişi Eski Hükümlü veya TMY personel alımında adayların kadın, erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,  önlisans mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara,  Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları ve KPSS93 puanı olması, bilgisayar ve Microsoft Office programlarını kullanabilmesi gerekmektedir. Adayların 00005057030 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.

Sistem Ağ Uzmanı alımı 1 kişi engelli personel alımında adayların kadın, erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,  lisans matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara,  Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları ve EKPSS puanı olması, %40 engelli olması gerekmektedir. Adayların 00005057296İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.

Başvurmak isteyen adaylar 12 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR iş arayan girişi yaparak internet üzerinden yapabililer.

İŞKUR kamu alımları 12 sürekli işçi alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Muhammet vb Aydilek 2 yıl önce
İş arıyorum yardımcı olurmusunuz
Tuba 2 yıl önce
VAllahi bakıyorum da hep hükümlü on sırada engellilere öncülük verilmeli ama hükümlü yerine bir sürü okumuş gençlerimiz dışarda boş geziyor ozaman okumayalım hüküm giyelim öncelik vaar madem
Canan ersoz 2 yıl önce
4o yar uzeriyim kactane sertifika aldım amacım ayaklarının üzerinde durmak fakat birtürlü dayım olmadığı için isbulamadim çok çalışmak istiyom yardım istiyom