4 Şehir Belediyesi ve KHGB 14 Kamu Personeli Alıyor

8 Şubat 2019 Tarihinde Belediye başkanlıkları ve KHGB İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile Büro personeli, Hizmetli, Saha işçisi ve beden işçisi olarak 14 Kamu personeli alımı yapılmakta olup başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 08.02.2019, 08:16 08.02.2019, 21:08
4 Şehir Belediyesi ve KHGB 14 Kamu Personeli Alıyor

Şehzadeler Belediyesi ( Manisa ) Büro personeli olarak istihdam edilmek üzere 1 kişi kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacak olan adayların önlisans mezunu olması MEB onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olması şartı vardır. Belediye personel alımı için başvuru yapacak olanların 12 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen belediye personele yapılması gerekmektedir.

Boğazkale belediyesi ( Çorum ) daimi statüde 9 kişi beden işçisi alımı yapılmaktadır. Başvurular için 1 günlük süre verilmiştir. Adaylar başvurularını 8 Şubat 2019 ( Bugün ) mesai bitimine kadar Boğazkale belediyesi personele şahsen yapması gerekiyor.
Edremit Belediyesi ( Balıkesir ) 1 kişi hizmetli 1 kişi beden işçisi olmak üzere toplam 2 kişi alımı yapılmaktadır. Başvurular CV doldurularak 8 Şubat 2019 mesai bitimine kadar şahsen Belediye personele yapılacaktır.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı ( Batman ) 1 kişi bahçe işçisi alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacakların en az lise mezunu olması ve ilk yardımcı sertifikası sahibi olması gerekmektedir.  Başvuruların Batman KHGB şahsen 11 Şubat 2019 Tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Koçarlı Belediyesi ( Aydın ) 1 kişi saha işçisi olarak alım yapılmaktadır. Belediye personel alımına başvurular 11 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup, 12 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Lise mezunu ve engelli adayların başvuru yapabileceği personel alımına başvurular şahsen belediye personele yapılması istenmiştir.

Şehzadeler Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Boğazkale belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Edremit Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı personel alımı ilan metni tıklayınız.

Koçarlı Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)