3500 TL Maaş İle Kamuya Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanında Datça belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi olarak 1 adet güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 15.02.2021, 11:42
3500 TL Maaş İle Kamuya Güvenlik Görevlisi Alımı

3500 TL Maaş İle Kamuya Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanında Datça belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi olarak 1 adet güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Datça belediyesi güvenlik personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 18.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İskele mahallesi çevreyolu caddesi Datça - Muğla

İrtibat kişisi: Serhat GÖKAY

Telefon bilgisi: 0 252 712 30 98

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamuya Güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamuya Güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamuya Güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamuya Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamuya Güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)