3500 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Güvenlik Alımı

Güvenlik görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 04.02.2021, 13:21
3500 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Güvenlik Alımı

3500 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Güvenlik Alımı

Güvenlik görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa belediyesi güvenlik alımı ilanı son başvuru tarihi 06.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Odunluk mahallesi Akpınar caddesi No: 6/1 16265 Nilüfer - Bursa

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bursa belediyesi güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)