3500 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bacakkadı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Beden İşçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.02.2021, 11:10
3500 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Beden İşçisi Alımı

3500 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bacakkadı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Beden İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bacakkadı belediyesi Beden İşçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 10.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Bacakkadı belediyesi hizmet binası

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bacakkadı belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bacakkadı belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bacakkadı belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bacakkadı belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bacakkadı belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)