3500 TL Maaş ile C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

İş Güvenliği Uzmanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Aydın Nazilli öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.01.2021, 12:09
3500 TL Maaş ile C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

3500 TL Maaş ile C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

İş Güvenliği Uzmanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Aydın Nazilli öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Nazilli öğretmenevi C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile üye giriş yapın ve daha sonra aşağıda bulunan direk linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005851323

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Nazilli öğretmenevi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Nazilli öğretmenevi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Nazilli öğretmenevi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Nazilli öğretmenevi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Nazilli öğretmenevi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)