3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı Yapılacak

3 Şehirde TYP kapsamında personel alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir, Şanlıurfa ve Adıyaman şehirlerinde Temizlik görevlisi alımı ve Şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.12.2020, 18:29 15.12.2020, 00:47
3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı Yapılacak

3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı Yapılacak

3 Şehirde TYP kapsamında personel alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir, Şanlıurfa ve Adıyaman şehirlerinde Temizlik görevlisi alımı ve Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin İŞKUR sitesine kayıtlı olmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 3 Şehirde Kura ile 280 Personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)