3 Belediye Daimi İşçi Alımları yapılıyor

Belediyelerin yayınlamış olduğu ilanla Güvenlik Görevlisi, Taş Duvar Ustası, Bahçe Bakım Elmanı alımı ilanları yayınlanmış olup her ilan için son başvuru tarihi değiştiğinden aşağıda son başvuru tarihlerine ulaşabilirsiniz.

3 Belediye Daimi İşçi Alımları yapılıyor

Tire Belediye Başkanlığı ( İzmir ) 1 kişi Bahçe bakım elemanı Kamu Personeli alımında herhangi bir mezuniyet veya KPSS şartı aranmamaktadır. Daimi İşçi olarak alınacak personelin İl özel idareleri, belediyeler ve bağlı kuruluşlar ile Mahalli idarelerin personel çalıştırılmasına ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olması gerekmektedir. Park ve Bahçelerde çalışacak personel alımına son başvuru tarihi 4 Kasım 2018 olarak açıklanmış olup adaylar şahsen tire Belediyesi personele başvuracaklardır.

Tire Belediyesi 1 kişi Güvenlik Görevlisi 1 Kişi Taş Duvarcı olmak üzere ayrıca 2 kişi Kamu Personeli alımında KPSS ve eğitim şartı aranmamaktadır. Başvuru yapamak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 2 Kasım 2018 tarihine kadar Tire belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Malatya Belediyesi MASKİ 1 kişi İnşaat Teknikeri 1 kişi C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak üzere 2 kişi alınacaktır. Durumu vardiyalı çalışmaya müsait olanların başvuru için: İŞKUR kayıt Belgesi, Okul diploması, son 5 yıldır Malatya ilinde ikamet edenlerin başvuru yapabileceği işçi alımına adaylarda aranan diğer şartlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İzmir Belediyesi Bahçe Bakım İlanı tıklayınız.

İzmir Belediyesi güvenlik görevlisi taş duvarcı ilanı tıklayıız.

Malatya Belediyesi MASKİ personel alımı ilanı tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 10:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet körşen
Mehmet körşen - 7 ay Önce

LİSE MEZUNUYUM YENI EVLENDIM BORCUM VAR IS BULMAM ICIN YARDIMCI OLURSANIZ COK MEMNUN OLURUMMM...

Mehmet çıftçi
Mehmet çıftçi - 5 ay Önce

Tır şoförüyüm iş arıyorum