3 Belediye Başkanlığı 4 Unvanda 21 Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 3 Belediye Başkanlığı 4 farklı unvanda daimi işçi alımı büro personeli, şoför, işçi ve temizlik görevlisi kadrolarında alımlar, yapmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 03.12.2019, 00:01 03.12.2019, 00:01
3 Belediye Başkanlığı 4 Unvanda 21 Daimi İşçi Alıyor

Belediye Başkanlıklarının İŞKUR'dan yayımladığı alım duyurusunda büro memuru, şoför, işçi ve temizlik görevlisi kadrolarında 21 işçi alımı için resmi ilana çıkıldı. İŞKUR üzerinden ve adresten alınacak personeller için başvuru şartlarının ve başvuru tarihlerinin yer aldığı liste aşağıda verilmiştir.

İlan veren Belediye Başkanlıkları Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığı, Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı ve Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 4 unvanda 21 işçi alımı yapılmaktadır.

Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığı'nın yayımladığı ilanda 4 beden işçisi, 9 şoför ve 3 büro işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Kahta Belediye Başkanlığı ilan kılavuzu sayfa sonunda mevcuttur.

Başvuru tarihi ve şekli neler:
Yayımlanan ilana başvurular bugün alındı. Yarın “3 Aralık 2019” mesai saati bitimine kadar da alınmaya devam edecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar "Yeni Mahalle, Cumhuriyet Caddesi, No:57 Adıyaman Kahta Belediyesi" adresine giderek yetkili isimle görüşme yapılacak.

Genel başvuru şartları:

Daimi beden işçisi alımında başvurularda herhangi bir şart öne sürülmemiştir. Şoför alımı için en az ilkokul mezunu olup B sınıfı ehliyete sahip olunması şartı vardır.

Büro işçisi alımında ise en az ön lisans olunması gerekmektedir. Başvuru yapacakların kimlik veya ehliyet fotokopisi, ikametgah belgesi, sabıka kaydı, sağlık raporu ve diploma fotokopisi ile belediyeye başvurması gerekiyor.

Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi 1 şoför ve 1 temizlik görevlisi alımı yapmaktadır. Balıkesir Erdek Belediyesi ise 3 temizlik görevlisi alımı yapıyor. 
İlan numaralarıyla başvuru imkanı;

Belediyelerin yayımladığı alım ilanında kamuoyuna paylaşılan ilan kodları ile İŞKUR online işlemlerden başvuru imkanı sağlandı. Kurumun resmi sayfası olan İŞKUR e-şube adresine e-devlet ile giriş yapılacak ve başvuru işlemleri aşağıdaki kodlarla gerekleştirilecek.

Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi şoför alımı için 00005282869 ve temizlik görevlisi alımı için 00005283199 numaraları, Balıkesir Erdek Belediyesi ise temizlik görevlisi alımı için 00005284505 ilan numarası ilan kodu bölümünden aratılarak gerekli ilanlara başvuru yapılacak.

Başvuru şartları;

Belediyelerin alımlarında en az ilkokul mezunu olma şartı bulunmaktadır. Erdek Belediyesi alımında ise engelli statüde geçici işçi alımı yapılmaktadır.

Kahta Belediyesi 16 daimi işçi alımı kılavuzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@