26 Ocak 2019 SYDV’ler ve Belediyeler 14 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Belediye başkanlıkları ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayınlamış oldukları ilanlar ile 14 Kamu personeli alımı yapılıyor.

Kamu Personeli Alımı 26.01.2019, 12:25 26.01.2019, 19:59
26 Ocak 2019 SYDV’ler ve Belediyeler 14 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Bozyazı Belediyesi ( Mersin ) 1 kişi Büro yönetimi elemanı alımı yapılacaktır. Bozyazı belediye personel alımına başvuru yapacakların önlisans mezunu olması şartı vardır. Kamu personeli alımı için başvurular devam etmekte olup 31 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. Personel alımına başvuru yapacakların son başvuru tarihine kadar Bozyazı Belediyesi personele şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

Karakapı Belediyesi ( Niğde ) 2 kişi Büro işçisi alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacak adayların önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvurular 29 Ocak 2019 Tarihinde saat 17:00’de sona erecek olup adayların şahsen Karakapı Belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

Akçadağ Belediyesi ( Malatya ) 1 kişi aşçı 1 kişi işçi 1 kişi temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Kamu personeli alımı başvurular 30 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. Adayların şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

Altınekin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ( Konya ) 3 kişi mülakat ile personel alımı yapılacaktır. Personel alımına sadece bayan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacakların 30 Ocak 2019 Tarihine kadar Şahsen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına başvuru yapılacaktır.

Kurucaşile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 5 kişi hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Başvurular 30 Ocak 2019 Tarihinde sona erecek olup adayların şahsen başvuru yapması istenmektedir.

Bozyazı Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Karakapı Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Akçadağ Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Altınekin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ilan metni tıklayınız.

Kurucaşile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Sadettin Dursun 2 yıl önce
Lise mezunu şoför ve inş ustasıyım iş arıyorum
Zeynep demıralp 2 yıl önce
bende ızımır de oturuyorum %70.raporlu yum bana uygun alanda calış mak ıstoyorum