26 Kasım 2018 İŞKUR İş İlanları ve Personel Alımları

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile MSB Personel Daire Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlarla personel alımı yapacağını duyurmuş olup başvurular 30 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

26 Kasım 2018 İŞKUR İş İlanları ve Personel Alımları

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Manisa 1 kişi Büro İşçisi Kamu Personeli Alımı için adayların İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler,Sosyal Bilimler Fakülteleri lisans düzeyinde mezuniyet şartı aranmaktadır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu Engelli olanlar başvurabilir.

Başvurular 30 Kasım 2018 tarihinde sona erecek olup adayların İŞKUR sitesi üzerinden 00004741018 iş ilan no ile başvuru yapması gerekmektedir. Adaylar için EKPSS girmiş olma şartı vardır. Büro İşçisi Alımı İl düzeyinde yapıldığından, Manisa ili ve ilçelerinde ikamet edenler başvuru yapabilirler.

MSB Personel Daire Başkanlığı 1 kişi İlköğretim mezunu Bulaşıkçı ( Stevard ) personel alımına başvuru yapacak adaylar, Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Eğirdir / Isparta adresinde istihdam edilecektir.

Başvuru yapacak adayların İŞKUR resmi internet sitesinden iş ian numarası 00004740815 ile son başvuru tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Bu ilana sadece Terörle Mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlar başvuru yapabilir. Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı 5 Aralık 2018 Tarihinde 10:00 ile 11:00 saatleri arası kura çekimi yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yıldıray dursun
Yıldıray dursun - 7 ay Önce

3 çocuk babasıyım acil işe ihtiyacım var

tekintaşkın
tekintaşkın - 7 ay Önce

Ser

Ahmet Yollu
Ahmet Yollu - 7 ay Önce

Acil iş arıyorum

Kevser öncül
Kevser öncül - 7 ay Önce

Güvenlik görevlisiyim iş yok iş arıyorum

Lutfi Can
Lutfi Can - 6 ay Önce

Torpilim. Yok

Elif demir
Elif demir - 5 ay Önce

Acil iş arıyorum

Güliz şahin
Güliz şahin - 5 ay Önce

Emekli olabilecegim iş arıyorum

Cebrail akbaba
Cebrail akbaba - 5 ay Önce

Acil iş arıyorum