23 Bin Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Kasım Ayı içerisinde 23 bin 700 asker, memur, kadrolu işçi, askeri öğrenci ve kamu personeli alımı yapılıyor. Başvuruları ilanlara göre KPSS’li veya KPSS’siz olarak ilkokul, lise, önlsans ve lisans mezunu olarak yapılabilinir.

23 Bin Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Kasım ayı memur, işçi, asker, askeri öğrenci ve kamu personeli alımı olarak 23 bin 700 personel alımı yapılıyor. Başvurular KPSS’siz ve KPSS’li olarak yapılabiliniyor. Adaylar ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilir. Alımı Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Demir Yolları, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı, Kamu Denetçiliği Kurumu, Sosyal Hizmetler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Altınova Belediye Başkanlığı ve Maden Teknik Arama Genel Müdürlüğü yapıyor.

Milli Savunma Bakanlığı Askeri Öğrenci alımı yapacaktır. Başvuru yapacak adaylar için 19 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılabilir.

Devlet Demir Yolları Ankara, Batman, Elazığ, İstanbul, Diyarbakır, Burdur, Denizli, Kayseri ve Kocaeli şehirlerinde görev yapmak üzere toplamda 16 personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru 5 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli er alımı başvurusu almaya devam ediyor. Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er alacağını ilan etti. Başvuruların yıl sonuna kadar devam edeceği ilan edilmiştir.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yayınladığı 3 farklı ilan ile lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 13 kamu personeli alımı yapacaktır.

Yayınlanan ilan ile 30 zabıta memur alımı ilan edilmiş olup başvurular 5 Kasım 2018 de başlayacaktır. Kadrolu açıklanan alımı İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı yapacaktır.

Kamu Denetçiliği Kurumu 15 memur alımı ihtiyacını gidermek üzere ilan yayınladı. Alımlar uzman yardımcısı unvanı ile yapılacaktır. Başvurusu devam etmekte olup 5 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Sosyal Hizmetler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne 7 kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacaklar 4 kişi Büro Görevlisi ve 3 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi olmak üzere kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru 6 Kasım 2018 tarihine kadar devam ediyor.

Altınova Belediye Başkanlığına yerleştirilmek üzere KPSS 55 puan ile en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği düz memur alım ilanı yayınlanmıştır. 4 kişi düz memur, 1 kişi zabıta memuru ve 1 kişi temizlik görevlisi olarak alım yapılıyor.

Kocaeli Dilovası SYDV 1 kişi Büro Görevlisi ihtiyacını karşılamak üzere memur kamu personeli alımı yapılacak. Başvurular 8 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Maden Teknik Arama Genel Müdürlüğünden yapılan ilanda lise mezunu devlet memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 8 Kasım 2018 olarak açıklanmıştır. Ortaöğretim ( lise ve dengi ) okul mezunu olması, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli Kamu Personeli (Devlet Memuru) olarak çalışacak olan personel alımına adayların (00004706966) iş ilanı no ile İŞKUR internet sitesinden son başvuru tarihi 8 Kasım 2018 tarihine  kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saniye done
Saniye done - 11 ay Önce

Nasıl bas ürü yapılacak işkurdanmi yapılacak biz rize ardeşende buralar içinde geçerli mi acaba bize bilgi verirseniz seviniriz

Fatih karaman
Fatih karaman - 11 ay Önce

Yirmi dört yıldır bir firmada şöförlük yaptım yaşım 46 Kilo 80 Lise mezunuyum

Ali
Ali - 11 ay Önce

Elazığ Devlet demir yolları başvuru nereye yapılacak

Teyibe Özmen
Teyibe Özmen - 11 ay Önce

Elazığ

Mehmet Doğanay
Mehmet Doğanay - 11 ay Önce

işsizim iş arıyorum 3 aydır lütfen yardımcı olursanız sevinirim istambul.sultanbeyli

Halit umay
Halit umay - 11 ay Önce

Diyarbakırda ikamet etmekteyim issizim yardımcı olursanız Allah razi olsun

Yıldıray dursun
Yıldıray dursun - 9 ay Önce

Acil işe ihtiyacım var

Suphi Ercan
Suphi Ercan - 8 ay Önce

İs ihtiyacım var meslek olarak kamyon tır soforuyum belgeler hepsi tamam lojistik firmalar olursa memnun olurum tlfn 0507 018 89 98