2021 Yılı Kamu İnşaat Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel olarak açıklanmış son dakika KPSS şartsız 2021 mühendis alımı kapsamında yayını gerçekleştirilmiş bulunan duyurularda İzmir büyükşehir belediyesi kamu personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2021, 09:58 02.10.2021, 10:18
2021 Yılı Kamu İnşaat Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

2021 güncel KPSS'siz mühendis alımı ilanları için başvurmak isteyen bay ve bayan adayların gerekli eğitim şartlarını taşıması gerekmekte.


Kamu Mühendis Alımı Başvuru Bilgileri


Belediye inşaat mühendis alımı ilanları için son başvuru tarihi 5.10.2021.

Başvuru işlemleri için kişiler aşağıda yazılı resmi mail adresine özgeçmişlerini yollaması gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr


Başvuru Şartları


Güncel memur alımı ilanları kapsamı içinde görev almak maksadı ile başvuru yapacak adayların sorumluluk sahibi olmaları kamusal haklardan mahrum kalmaması ve yeniliklere açık, iletişim yönlerinin iyi olması gerekiyor.

Son dakika kamu işçi alımı için başvuru düzenleyecek şahısların meslekleri ile ilgili olan bütün gelişmeleri takip etmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye iş ilanları ile ilgili olarak görev yapmak isteyen vatandaşların kendi alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ayrıca işleri ve görevleri ile ilgili olan teknolojileri etkin kullanabilmeleri gerekiyor.

Bütün adayların analitik bir düşünce yapısına sahip olması, problemler karşısında çözüm odaklı olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve ekip olarak çalışma kabiliyetine sahip olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı