2019 Yılı Et ve Süt Kurumuna Lise Mezunu Sürekli İşçi Alınıyor

Et ve Süt Kurumu personel alımı 2019 kapsamında bünyesine en az lise mezunu daimi işçi kadrosuna personeller alacak alım ayrıntısı haberimizdedir.

Kamu Personeli Alımı 24.05.2019, 16:20 24.05.2019, 21:37
2019 Yılı Et ve Süt Kurumuna Lise Mezunu Sürekli İşçi Alınıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan ilan ile Et ve Süt Kurumu Sivas Et Kombinası Müdürlüğüne 3 kişi daimi işçi alınacak.

Et ve Süt kurumu 2019 işçi alımı Sivas Et Kombinası Müdürlüğüne 1 kişi şoför kadrosuna alınacak olup şartları lise mezunu olmak, C veya CE sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC 3 veya SRC4 belgesine sahip olmak, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek şartları bulunmaktadır.

Sivas Et Kombinası Müdürlüğü bünyesine yapılacak olan bir diğer alım ise 2 kişi kasap alımı yapılacak, bu 2 daimi işçi daimi alımında başvuranların lise mezunu olması, tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi bulaşıcı hastalığı bulunmaması, MEB, ABK ve İşkur tarafından düzenlenen Et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olması veya mesleki eğitim sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller 4857 sayılı iş kanununa tabi olarak çalıştırılacak ve başvurular işkur üzerinden belirtilen tarihte yapılacaktır. Belirli deneme süresi sonrası belirsiz süreli iş akdi ile personel istihdamı yapılacaktır. İkur üzerinden yapılacak başvurular 31 Mayıs 2019 tarihinde son bulacaktır.

2019 yılı et ve süt kurumu daimi işçi alımı kamu personeli ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)