2019 Nisan Akbank Personel Alımları

Akbank resmi internet sitesi üzerinden personel alçağını yayımladı. Bankanın resmi web sitesine girildiği zaman başvuru tarihleri, detayları ve şartları görebilirsiniz. Açık iş pozisyonları detaylar…

Kamu Personeli Alımı 17.04.2019, 00:01 17.04.2019, 13:21
2019 Nisan Akbank Personel Alımları

Yayınlanan ilanlara göre açık pozisyonları bulunan Akbank resmi web sitesi üzerinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Personel alımı ile ilgili direk bilgiler verilmekte olup detaylarda geçen yayımlama tarihi, son başvuru tarihi, şehir, şube bilgileri ve ilanın isimlerini görebilmektesiniz.

Akbank Genel Müdürlüğü engelli, Gişe yetkilisi engelli, Gişe yetkilisi yarı veya tam zamanlı, Çağrı merkezi yetkilisi gibi alımlar detayları sunulmuştur.

Akbank personel alımları başvuru tarihleri: Adayların başvuruları 31 Aralık 2018 başvuruların devam ettiğini ve bitiş tarih aralıklarını resmi internet sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca 31 Aralık 2019 yılına kadar devam eden açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Başvuruları devam eden açık iş pozisyon personel alımlarına direk olarak başvuru yapabilirsiniz.

Size uygun ilanları bulmanız durumunda Akbank’a açık iş pozisyonları insan kaynakları personel biriminden yapacağınız ilanlara rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurusunu gerçekleştirenler olumlu veya olumsuz olarak sonuçlanan alımları adaylara geri dönüş yaparak bildirmektedir.

Akbank personel alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Kamil Saraç 1 yıl önce
Kimmiş o alçak :)