2019 İŞKUR En Az İlköğretim Sınavsız Bekçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından istihdam edilmek üzere özel sektör kuruluşlarında istihdam edilmek üzere 20 ilde en az ilköğretim mezunları arasından bekçi alımları yapılmakta. Başvuru şartları neler, Hangi İllerde bekçi alımları…

Kamu Personeli Alımı 24.04.2019, 13:09
2019 İŞKUR En Az İlköğretim Sınavsız Bekçi Alıyor

Peki, bekçi olmak isteyen vatandaşlar ne yapmalı. Bekçilik alımlarını binlerce vatandaş takip etmekte. İŞKUR aracılığı ile bir çok ilden özel sektörün sunmuş olduğu bekçilik işi için ne yapılması gerekmekte. Öncelik olarak şunu söylemeliyiz, bekçilik alımları iş ilan sayfasına düştüğü anda siz değerli okuyucularımızın bilgisine aynı anda sunmaktayız.

Hangi şehirlerde bekçi alımları İstanbul, Elazığ, İzmir, Antalya, Ankara, Gaziantep, Kırşehir, Ordu, Sakarya, Çankırı, Çanakkale, Tokat, Erzurum, Kastamonu, Kahramanmaraş, Düzce, Bursa, Niğde, Bursa, Aydın Olmak üzere toplam 20 ilde bekçi alımı yapılmaktadır.
Bekçi olmak isteyenler öncelikle en az ilköğretim mezunu olması, sağlık probleminin bulunmaması, dış görünüşüne özen gösteren, askerlikle her hangi bir ilişiği bulunmaması, yüz kızartıcı her hangi bir suç işlememiş olması, Sosyal Güvenlik kurumlarından maaş almıyor olması, ayrıca 657 Sayılı Devlet Memurluğu kanunda geçen her hangi bir soruşturma veya kovuşturması bulunmaması gerekmektedir.

Bekçi olmak isteyen binlerce vatandaşlar Türkiye İş Kurumunun yayımladığı ve yayımlayacağı bekçi alımları için birçok vatandaş tarafından internette arama yapmaktadır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca ayrıca özel sektörde iş ilanı verildiği anda sitemizde ayrıntılarıyla yayımlayacağız.

İŞKUR Bekçi alımları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Cuma çalışkan 2 yıl önce
Yaş kaç
Naim.ata 2 yıl önce
Iş.aramaktayim
Murat erol 2 yıl önce
Ne alakası o bekçilikle bu ilanlardaki bekçiliğini
Gazi erörs 2 yıl önce
İşsizim YARDIMEDIN ne olur 05419600578