2 Kurum Daimi İşçi Alacak

Yayınlanan kamu personeli alım ilanında İl Özel İdaresi ve Tarım-Orman Bakanlığı istihdam etmek üzere işçi alacak. İlanda yer alan İl Özel İdaresi Artvin'de, Tarım ve Orman Bakanlığı ise Düzce'de istihdam etmek üzere alım yapacak. İşte İl Özel İdaresi ve Tarım-Orman Bakanlığı'nın personel alım ilanındaki detaylar.

Kamu Personeli Alımı 20.09.2019, 11:45
2 Kurum Daimi İşçi Alacak

Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Artvin İl Özel İdaresi kendi il sınırları içerisinde istihdam etmek üzere birer personel alımı yapacak. İlan detaylarına bakıldığında; Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personel alım şartlarında, Lise mezunu olmak ve Düzce Merkez, Akçakoca Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca ilçelerinde ikamet eden eski hükümlüler başvurabileceklerdir. 

Sürekli(Daimi) alınacak personel için ilanda yer alan başvuru formunda KPSS şartı yer almamaktadır. İşte Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün personel alım ilanı:

Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personel alım duyurusu için tıklayınız.

Artvin İl Özel İdaresi'nin personel alım ilanı da aynı gün yayınlandı. Yayınlanan ilanda engelli olmak şartı yer alırken alınacak kadro beden işçisi statüsündedir. Alım şartlarına bakıldığında ilan sayfasında herhangi bir KPSS puan şartı bulunmazken tecrübe şartı yer alıyor. Alım statüsü engelli personel olduğu için yapılacak kura sonucunda engelli personel eğer iş alımına başlamışsa engelli olduğunu kanıtlayan belgeyi kuruma ibraz etmekle yükümlüdür.

İlana başvurmak için 23.09.2019-27.09.2019 tarihleri arasında Artvin Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğüne müraacat edilmesi gerekmektedir. 

Artvin İl Özel İdaresi personel alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Emin çalışkan 3 ay önce
Genel işçi olarak baş vuru yapamk istiyorum tlf no 0535 960 96 83