2 Kamu Kurumuna 343 personel Alınacak

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanından Selçuk Üniversitesi ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından bünyelerinde istihdam edilmek üzere toplamda 343 personel alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2020, 00:18 25.08.2020, 11:59
2 Kamu Kurumuna 343 personel Alınacak

2 Kamu Kurumuna 343 personel Alınacak

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanından Selçuk Üniversitesi ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından bünyelerinde istihdam edilmek üzere toplamda 343 personel alımı gerçekleştirilecek.

Son başvuru tarihi 24 Ağustos 2020 olarak bildirilmiştir.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 250 adet sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağını açıkladı.

BAŞVURULARI ŞEKLİ YERİ VE ZAMANI

1. Başvuracak olan adaylar Müracaatlarını Üniversite internet sitesi olan hastaneilan.selcuk.edu.tr web sayfası üzerinden online olarak başvuru şeklinde yapacaklardır.

2. Başvuracak olan tüm bay ve bayan adaylar sadece bir unvan için unvan kodunu belirterek başvuru yapabileceklerdir.

3. Başvuru Tarihleri şu şekilde açıklanmıştır 10 Ağustos 2020  – 24 Ağustos 2020

4. Atanmaya hak kazanan tüm bay ve bayan kişilerin listesi Hastanemiz http://hastane.selcuk.edu.tr web adresinde ilan edilecektir.

5. Başvuru sırasında istenmiş olan belgelerin sorunsuz bir şekilde sisteme yüklenmesi için başvurmuş olan adayların başvurularını mobil cihazlarından ziyade masaüstü bilgisayarlardan gerçekleştirmelerini öneriyoruz.

VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi yayınladığı personel alım iş ilanlarında sözleşmeli olmak kaydı ile sağlık personeli alımı ilanında Hemşire alımı, eczacı alımı, ebe olmak üzere toplamda 98 adet sözleşmeli sağlık personeli alınacağı bildirildi.

BAŞVURULARIN ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

1 – Başvuracak adaylar Müracaatlar, iş ilanın resmi gazetede yayınlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde mesai bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. posta ile yapılan müracaatlar asla kabul edilmeyecektir.

2 - Başvuracak adaylar ilan.yyu.edu.tr web adresinde yer almakta olan İş Talep Başvuru Formunu masa üstü bilgisayar ortamında doldurması gerekmekte. Adaylardan İstenen diğer belgeler ise; öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi ve benzeri ile birlikte teslim etmeleri gerekmektedir.

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1 – Adaylar İş Talep Başvuru Formunu doldurmak zorundadır. Başvuru formu ilan.yyu.edu.tr sitesinde ulaşılacak ve başvuru formu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

2 – Öğrenim ve eğitim Belgesi gerekmektedir. Barkotlu e-devlet çıktısı veya öğrenim belgesinin onaylı bir sureti olması lazımdır.

3 – Başvuran adayların 2018 yılı KPSS B grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı olarak getirmeleri gerekiyor. Adayların Kontrol kodlu KPSS Sonuç belgesi ÖSYM ile kontrol edilecektir. Adayların Yanlış beyanda bulunmaları halinde başvuruları geçersiz sayılacaktır

4 – Başvuran adayların deneyim Belgesi veya Sertifikaları eklemeleri gerekmektedir.

5 – Başvuran adaylardan deneyim belgesi istenilen pozisyonlarda görev yaptığı ilgili firma, kurum veya kuruluşlardan alacağı yazı ve bunu destekleyen Sosyal güvenlik kurumundan alacağı hizmet döküm cetveli.

6 – Başvuran Tüm adayların Adli Sicil Kaydı gerekmekte

7 – Başvuran erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)