2 Farklı Kurum Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi ve İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.05.2019, 01:52
2 Farklı Kurum Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi ve İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların Vakıflar Bölge Müdürlüğü için 10 Mayıs, Kocaöz Belediye Başkanlığı için 14 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kocaöz Belediye Başkanlığı’nda istihdam edilecek personel harita teknikeri kadrosunda görevlendirilecektir. Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nde istihdam edilecek personel ise aşçı kadrosunda görevlendirilecektir. Adayların Kocaöz Belediye Başkanlığı’na şahsen müracaat etmesi gerekirken Vakıflar Bölge Müdürlüğü için İŞKUR kullanılacaktır.

Harita teknikeri alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, erkek ve askerliğini yapmış olmak, mesleğinde en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, en fazla 30 yaşında olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve önlisans mezunu olmak yer almaktadır.

Aşçı alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, meslek yüksekokullarının aşçılık bölümlerinden mezun olması, mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi harita teknikeri alımı ilan metni için tıklayınız. Vakıflar Bölge Müdürlüğü aşçı alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)