2 Bin 252 Kamu Kurum İşçi Alımı Yapılıyor

18 Farklı Belediyeler 398 Kamu Personeli Alımı Yapıyor. Yayınlanan 18 farklı ilan ile Belediyeler KPSS’SİZ 398 Kamu Personeli Alımı yapıyor. Başvurular ilan durumlarına göre değişmektedir. İl Özel İdare Müdürlükleri KPSS Şartsız 270 Kamu Personeli Alımı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar ile il özel idarelere müdürlükleri 270 kamu personeli alımı yapılıyor. Başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır.

2 Bin 252 Kamu Kurum İşçi Alımı Yapılıyor

Yayınlanan ilanlar ile İl Özel İdarelere müdürlükleri KPSS şartsız 270 kamu personeli alımı duyuruldu. Başvuracak adaylar kılavuzlarda belirtilen tarih aralığında başvuru yapmış olması gerekmektedir.

Bartın, Burdur, Erzincan, Isparta, Karaman, Kırşehir ve Tunceli İl Özel İdareleri 270 kamu personeli alımını yapan şehirlerdir. Başvurular başlamıştır.

Başvuracak adaylar ilan durumuna göre ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Alımı yapılacak personeller arasında cankurtaran, greyder operatörü, şoför, işçi, büro personeli, destek personeli, ön muhasebe elemanı ve aşçı olarak görevlendirilecektir.

4857 sayılı iş Kanunu'na göre alım gerçekleşecektir. Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Alınacak personellerden cankurtaran belgesi, operatörlük belgesi, gerekli ehliyetler, muhasebe sertifikası ve aşçı belgeleri olması lazım. Hangi ilana başvuru yapılacak ise o ilanda bulunan şartlar ve sertifikalar gerekmektedir.

Yayınlanan yeni İŞKUR ilanları ile KPSS’siz 18 farklı belediyeler 398 kamu personeli alımı yapıyor. Her belediye farklı tarihlerde ilana çıktığı üzere başvuru son tarihlerde değişmektedir. İşte Belediler alımı ile ilgili son durumlar.

Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırklareli, Muğla, Nevşehir, Sivas ve Tekirdağ Belediye Başkanlıklarına 398 kamu personeli alımı yapılıyor.

Başvurularda ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar yapabilir. KPSS şartı aranmayan ilanlara 18 yaş ile 45 yaş aralığında olan her vatandaş başvuru yapabilir.

Alınacak personeller; Güvenlik görevlisi, destek personeli, büro personeli, itfaiyeci, büro görevlisi, işçi ve temizlik personeli alımı yapıyor. İlan durumlarına göre belirli sertifikalar ve ehliyetler istenmektedir. Örnek olarak itfaiyeci alımı için ve greyder operatörü için olan alımlarda ehliyet ve sertifikalar olması gerekmektedir. Alımlara başvurular yayınlanan kılavuzlar içerisinde yer almaktadır.

Belediyeler 398 kamu personeli alımı ve İl Özel İdare Müdürlükleri kamu personeli alım ilan kılavuzları için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 21:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ender ÇETİNKAYA
Ender ÇETİNKAYA - 9 ay Önce

ben 48 yaşındayım.yaşlı deyip almıyorsunuz.emekli etmiyorsunuz.biz napalım bir söyleyin Allah aşkına

şaban altlnok
şaban altlnok - 9 ay Önce

Yaşll diye almlyorsunuz biz ne yapallm

Ali
Ali - 9 ay Önce

Elazığda işci alımı görünmeyecek kadar az bize park lazım değil

yadigar
yadigar - 9 ay Önce

Lutfen 45 alti demryin o zaman 60 yas emeklillk olmasin

İlknur kapsuk
İlknur kapsuk - 9 ay Önce

Zonguldak Kilimli ilçesine gençlik merkezine işkur dan ne zaman alım olacak

Cengiz saylag
Cengiz saylag - 9 ay Önce

B sınıfı ehliyetim var drc 4 var

Yavuz aktaş
Yavuz aktaş - 9 ay Önce

İş sızım