182 Memur Alımı Başvurular 24 Ekim 2018 Bitiyor

Yayınlanan ilanlarda KPSS şartı bulunmamaktadır. Çalışma adresleri Ankara, Kocaeli ve Konya illerindedir. Başvurular yarın 24 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2018, 06:55 23.10.2018, 08:07
182 Memur Alımı Başvurular 24 Ekim 2018 Bitiyor

182 Devlet memuru alımı ilanı TÜBİTAK tarafından yayınlanmş olup kamu personeli seçme sınavı şartı bulunmayan ilana başvurular kpss şartı olmadan personel temini için farklı görevlerde çalışacak olduğundan yayınlanan ilanlara göre her ilan için farklı bir öğrenim durumu şartı bulunduğundan başvuru yapmak isteyen adayların başvuru koşulları ve öğrenim durumları için ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

TÜBİTAK tarafından kamu personeli alım yapılacağından başvuru yapacakların kurumun resmi internet adresinden iş başvuru sistemine kayıt yapılarak başvuru yapacaklardır. Başvurular için adaylardan istenen özgeçmiş ve belgelerin eletronik ortama aktarılarak sitede iş başvurusu sırasında verilen referans kodu seçilerek başvuru yapmaları zorunludur.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini ertelemiş veya yapmış olmak gerekmektedir. Ayrıca görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir akıl veya sağlık sorununun olmaması ve kamu haklarından faydalanıyor olması gerekmektedir.

Ankara kılavuzu için tıklayın

Kocaeli kılavuzu için tıklayın

Konya kılavuzu için tıklayın

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ömer Şahingöz 2 yıl önce
Şöfor güvenlik setifikali
Canan güneş 2 yıl önce
Kamu personeli olmak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@