1800 Ambulans Şoförü Alımı Yapılacak

Sağlık bakanlığı personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Sağlık bakanlığına kendi hastanelerine bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere TYP üzerinden 1800 Ambulans Şoförü Alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 31.10.2020, 17:20
1800 Ambulans Şoförü Alımı Yapılacak

1800 Ambulans Şoförü Alımı Yapılacak

Sağlık bakanlığı personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Sağlık bakanlığına kendi hastanelerine bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere TYP üzerinden 1800 Ambulans Şoförü Alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ambulans Şoförü Alımı ilanına son başvuru tarihi 31.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Linke gidin ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ambulans Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Ambulans Şoförü alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)