18 Ve 35 Yaş Aralığında Personel Alımı Yapılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kurumuna bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 şehirde büro memuru alımı ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 05.10.2020, 10:14 06.10.2020, 08:36
18 Ve 35 Yaş Aralığında Personel Alımı Yapılacak

18 Ve 35 Yaş Aralığında Personel Alımı Yapılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kurumuna bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 şehirde büro memuru alımı ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 12.10.2020 olarak bildirilmiştir.

KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

İstanbul, Kartal vakfı birimine Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak 1 kişi alınacak

Kırıkkale merkez vakfı birimine 1 adet Büro görevlisi alımı yapılacaktır.

BÜRO MEMUR ALIMI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek gerekir.

2. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Sosyal iletişim becerisine sahip olmak gerekiyor.

3. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin her türlü mevsim ve iklim şartında görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ile vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, (Göreve başlaması uygun bulunan adaylardan bu durumu belirtir tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık raporu istenecektir)

4. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak gerekiyor.

5. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Kırıkkale merkez İlçe de geriye dönük en az 1 sene ikamet ediyor olmak.f) İlan detaylarına Vakfımız ilan panosundan ulaşılabilir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

1. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Bilgisayar Programcılığı alanında bilgi sahibi olmak ve belgelendirmek gerekiyor.

2. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Üniversitelerin 4 yıllık eğitimi vermekte olan İktisadi ve İdari Bilimler bölümü, Eğitim ve İşletme Fakültesi mezunu olmak gerekiyor.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Bu üniversitelerin İktisat bölümü, İşletme bölümü, Maliye bölümü, Uluslararası İlişkiler bölümü, Çalışma Ekonomisi bölümü, Kamu Yönetimi bölümü ile Sosyoloji bölümü, Psikoloji bölümü, Sosyal Hizmetler Bölümü mezun olmak gerekiyor.

3. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak gerekmektedir.

4. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı gerekiyor.

5. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuran kişilerin Microsoft programlarını aktif olarak kullanabilmek gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)