18 Ocak 2019 İŞKUR İş İlanları

18 Ocak 2019 Tarihinde İŞKUR yayınlamış olduğu ilanlar ile en az lise mezunu Güvenlik görevlisi ve İşçi alımları yapılmakta olup KPSS şartı Aranmamaktadır.

18 Ocak 2019 İŞKUR İş İlanları

İŞKUR tarafından KPSS Şartı olmayan İşçi ve Güvenlik görevlisi alımı ilanları yayınlanmıştır. Personel alımı için adaylar ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Kamu personeli alımı Ankara öğretmenevi ve Sakarya Sapanca Belediye Başkanlığı yapmaktadır.

Sincan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ( Ankara ) İŞKUR üzerinden 18 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilan ile daimi işçi statüsünde olarak 1 kişi Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 22 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Personel alımına adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Başvuru yapacak adaylar için İş ilan numarası 00004803252 ile İŞKUR sitesi üzerinden başvuru yapılacaktır. 1 kişi Güvenlik Görevlisi alımı için adayların; En az ortaöğretim mezunu olması, 5 yıllık iş deneyimine sahip olması, Güvenlik Görevlisi Kimlik Belgesinin (silahlı, silahsız) olması, 18 ile 40 yaş aralığında olması şartları vardır.

Sapanca Belediyesi ( Sakarya ) İŞKUR üzerinden 8 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 8 kişi Çöpçü alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 22 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Başvuru yapacakların İş ilan numarası 00004804249 ile başvuru yapması gerekmektedir. 8 Çöpçü alımı için adayların; İlköğretim mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyimine sahip olması ve 18 ile 52 yaş arasında olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 11:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
selahattin das
selahattin das - 8 ay Önce

diyarbakırda hangi kurumda bana is cikmis

AHMET DEDEOĞLU
AHMET DEDEOĞLU - 8 ay Önce

FORKLİFT MANITTOU telehandler operatörüyüm iş arıyorum sertifikam pikoteknik belgemvar ehliyete işli

Elif Demir
Elif Demir - 8 ay Önce

Lisans mezunuyum iş arıyorum

Meryem üstün
Meryem üstün - 7 ay Önce

Ankara çankaya
özel güvenlik kimliğim var (silahlı ) is ariyorum

NECATİ kılıç
NECATİ kılıç - 7 ay Önce

İş arıyorum

umit demirkol
umit demirkol - 7 ay Önce

Ben adanaliyim ve is ariyorum

Gökhan sarıgüney
Gökhan sarıgüney - 7 ay Önce

Güzel sim olsun

Erdal sel
Erdal sel - 6 ay Önce

Samandağliyim is tiyorum