18 İle 35 Yaş Arasında Personel Alımı Yapılacak

SYDV kurumu personel istihdamı için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanan personel alımı ilanında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.10.2020, 12:24 11.10.2020, 13:41
18 İle 35 Yaş Arasında Personel Alımı Yapılacak

18 İle 35 Yaş Arasında Personel Alımı Yapılacak

SYDV kurumu personel istihdamı için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanan personel alımı ilanında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

SYDV kurumu personel alımı ilanı son başvuru tarihi olarak 12.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Aşağıdaki link üzerinden başvurabilirsiniz.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx?ReturnUrl=%2fBasvuru.aspx

ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR;

1. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Bilgisayar Programcılığı alanında bilgi sahibi olmak ve bunu belgelendirmek gerekir.

2. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler bölümü, Eğitim ve İşletme Fakültesi bölümlerinden mezun olmak gerekir. Bu Fakültelerin İktisat bölümü, İşletme bölümü, Maliye bölümü, Uluslararası İlişkiler bölümü, Çalışma Ekonomisi bölümü, Kamu Yönetimi ile Sosyoloji bölümü, Psikoloji bölümü, Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak gerekiyor.

3. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak gerekiyor.

4. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması zorunludur.

5. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Microsoft programlarını aktif olarak kullanabilmeli ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı kurumlarınca ya da Üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek gerekiyor.

6. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin adayların bilgisayar bilgisi olma, tecrübe ve kullanımları uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

7. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin sürücü belgesi şartı aranıyor. Adayların En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olması gerekiyor.

8. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi vermekte olan İktisadi ve İdari Bilimler bölümü, Eğitim ve İşletme Fakültesi bölümlerinden mezunu olmak gerekiyor.

9. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin İlan tarihleri itibari ile en az 6 ay öncesinden ilçe sınırları içerisinde ikamet etmiş olmak gerekmekte.

10. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığını belgelendirmek gerekmekte.

11. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmekte.

12. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin daha önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma alanında çalışmış olmak ve bunu belgelemek zorundadır.

13. SYDV Kurumu personel alımı ilanına başvuracak kişilerin ÖSYM tarafından lisans mezunları için yapılan ve geçerliliği devam eden 2018 ve 2019 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış almak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)